اولین کیوسک

بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی )

داروخانه تهران

توصیه به دوستان

اطلاعات کلی

درباره بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی )


آدرس بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ):

بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ) در موقعیت مکانی به آدرس تهران بلوار دهکده المپیک پایین تر از میدان المپیک نبش خیابان ۳۳ پلاک ۱ داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی بخش فروش مکمل های ورزشی بادی من واقع شده است. جهت مراجعه به بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ) می توانید از این آدرس استفاده کنید.

شماره تماس بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ):

جهت ارتباط با بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ) می توانید از شماره تماس 02191035661 استفاده کنید.
افتخار ما همراهی شما و خدمت رسانی در اولین٬ بزرگترین و تخصصی ترین مرکز فروش مکمل بدنسازی ورزشی – تغذیه ای مجاز و رسمی ثبت شده در ایران است.
مشاوره جهت خرید محصولات و پشتیبانی در بادی من به صورت کاملا رایگان و تخصصی انجام میشود. تمامی مکمل ها و کالاها دارای کد IRC وزارت بهداشت و مجوز از سازمان غذا و دارو هستند. اصالت و سلامت کالاها توسط ارگان های مرتبط تایید شده است و توسط نمایندگان مجاز معتبر و مورد تایید جمهوری اسلامی ایران و به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده اند. بادی من خریدی امن٬ آسان و مقرون به صرفه را برای ورزشکاران فراهم مینماید. تمامی محصولات غیر داروئی داروخانه اعم از مکمل های بدنسازی٬ ورزشی و تغذیه ای و اقلام غیر داروئی مجاز از طریق وبسایت بادی من به صورت آنلاین تحت مدیریت مستقیم داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی به فروش میرسد. در واحد کنترل کیفی بادی من٬ کالاها پس از ارزیابی کامل کارشناسان و در صورت تایید نهایی و دارا بودن بالاترین استانداردها٬ تاییدیه فروش میگیرند. از خدمات ویژه بادی من میتوان به مشاوره فروش تخصصی٬ خدمات پس از فروش شامل مشاوره مصرف محصولات٬ ارسال سریع و استاندارد٬ ارسال رایگان٬ هدایای ویژه٬ خدمات طراحی برنامه تمرینی آنلاین و حضوری تحت نظر کارشناس تغذیه و مربیان بسیار نامدار کشور٬ اشاره نمود. پیشرفت بادی من در گرو افزایش جمعیت ورزشکاران و ورزش دوستان حاصل میشود و خدمت به ورزشکاران بزرگترین افتخار ماست. بادی من در راستای مبارزه با کالای قاچاق و تقلبی و حمایت از تولید ملی در زمینه کسب و کارهای مرتبط گام هایی بسیار موثر در جهت حمایت از مصرف کننده و تولید کننده برداشته است و آماده همکاری با تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت داخلی میباشد.
موجودی کالاها و قیمت ها به صورت خودکار بروزرسانی می شود

نظرات درباره بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی )


با ثبت امتیاز و نظرتان درباره بادی من ( داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی ) تجربه‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید.
امتیاز شما به این آگهی: الزامی
نظر شما: الزامی
نام: الزامی
شماره همراه/ایمیل: اختیاری
user profile image
1402-02-17 15:24:35

عالی هستند.

خدمات و مراکز درمانی
مشاهده همه